• Концерт з нагоди Дня захисника України в Селидовому

  Концерт з нагоди Дня захисника України в Селидовому

  14 жовтня в Україні відзначають День Захисника України.

  Детальніше...

 • Привітання Селидівського міського голови з Днем захисника України

  Привітання Селидівського міського голови з Днем захисника України

  Шановні земляки! Гості нашого краю! Захисники України!

  Детальніше...

"Ігри патріотів"

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня захисника України, у ДЮСШ м.Селидове було проведено спортивні змагання «Ігри патріотів». 

Свято мужності та відваги

14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

На Донеччині податковою міліцією ліквідовано конвертаційний центр з обігом більше 350 млн.гривень

У жовтні поточного року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області при участі співробітників спецпідрозділу податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об’єднаних сил,

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

24 жовтня 2018 року о 10:00, у великому залі засідань міської ради відбудеться засідання тридцять сьомої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання.

"Веселі старти" у ЗОШ №17

Одним із головних державних свят у нашій країні є День захисника України, яке відзначають 14 жовтня.

«Права свої знай-та про правила й обов’язки не забувай»

З 8 жовтня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було розпочато роботу в рамках тижня « Мораль. Право. Ми. » в школах м. Українськ та смт. Курахівка.

В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо вдосконалення механізму обмеження доступу книжок антиукраїнського змісту

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо питань вдосконалення механізму обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту.

Розповідь про свята 14 жовтня та сеанс музтерапії у міській бібліотеці

11 жовтня в центральній міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч) відбулися заходи для мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове (директор Алла Марина), в рамках співпраці між установами.

Засідання міжвідомчої робочої групи

11.10.2018 о 14.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.