Проекти рішень двадцять п'ятої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 25.10.2017

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15 – 521 «Про бюджет м.Селидове на 2017 рік».

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Селидове за 9 місяців 2017 року.

3. Про затвердження розпоряджень міського голови.

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.03.2016 №7/6-170 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету».

5. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу КЗ «Селидівський центр первинної  медико-санітарної допомоги» на баланс Гірницької міської ради.

6. Про затвердження передавального акту.

7. Про затвердження проекту будівництва (амбулаторії №4).

8. Про затвердження проекту будівництва (амбулаторії №6).

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2015 №6/59 - 1399  «Про затвердження міської Програми соціального захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями «Піклування» на 2015– 2019 роки».

10. Про збільшення вартості харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Селидівської міської ради.

11. Про збільшення вартості харчування дітей у дошкільних закладах Селидівської міської ради.

12. Про скасування рішення від 23.12.2015 №7/3 -75 "Про введення обмеженого доступу до приміщень відділу ведення Державного реєстру виборців".

13. Про затвердження Положення про Селидівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції.

14. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.10 2016 №7/13-484 «Про затвердження структури і штатів Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Селидівської міської ради».

15. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15-519 «Про затвердження списку голів квартальних і вуличних комітетів м.Селидове».

16. Про внесення змін до заходів Програми розвитку земельних відносин і охорони земель на території Селидівської міської ради на 2016-2020 роки

17. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Селидівської міської ради на 2018 рік

18. Про надання згоди на розробку детального плану території по вул.Береговій, буд.140 в м.Селидовому.

19. Про надання згоди на розробку детального плану території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидовому.

20. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2017 рік.

21. Про внесення змін до рішень міської ради від 22.03.2017 №7/18-618/1 та №7/18-618/2.

22. Про припинення права оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Прокопович Г.В.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) городницькому товариству «ВСІМ».

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) городницькому товариству «Максимум».

25. Про поновлення договору оренди землі громадянці Реві Е.О.

26. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Гусеву А.С., Лободі Ю.В.

27. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні (Куровська Л.І, Євстафєєва Н.М.).

28. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Дем'яну О.І.

29. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Реві Е.О.

30.Про зміни до штатного розпису СМЦФЗН «Спорт для всіх»

31.Про забезпечення лікарськими засобами громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання (діабет нецукровий) і прикріпленні до КЛПУ Селидівська центральна міська лікарня

32.Про дозвіл відділу з питань фізичноїкультури та спорту міської ради на списання комунального майна

33.Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу освіти Селидівської міської ради на баланс Селидівської виправної колонії УДПтС в Донецькій області (№ 82)

34.Про внесення змін до структури, чисельності керівних працівників, відділів апарату виконкому міської ради, відділів, управлінь і інших структурних підрозділів міської ради на 2017 рік.