Проекти рішень двадцять шостої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 29.11.2017

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15 – 521 «Про бюджет м.Селидове на 2017 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про дозвіл на безкоштовну передачу дорожніх знаків з балансу КП «Комунальник» Селидівської міської ради» на баланс КП «Комунальник м.Селидове».

4. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна (м.Авдіївка).

5. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна (Собчинська Н.С).

6. Про закриття однієї групи для дітей дошкільного віку в ДНЗ № 44 «Пролісок».

7. Про припинення юридичної особи Селидівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів №11 Селидівської міської ради Донецької області шляхом ліквідації.

8. Про призначення муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України і мешкають на території Селидівської міської ради (Рижа О.М.).

9. Про призначення муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України і мешкають на території Селидівської міської ради (Мартиненко В.В.).

10. Про затвердження проекту будівництва.

11. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Редакції газети «Наша зоря».

12. Про затвердження форми звіту депутатів Селидівської міської ради VIІ скликання за 2017 рік.

13. Про зміну поштової адреси будівлі гаражу по вул. Гоголя, буд.2 в м.Селидовому.

14. Про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Береговій, буд. 140 в м. Селидовому.

15. Про зміну адреси.

16. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Дочірній компанії «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мірзаєву С.Ш.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Хейло М.В.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фермерському господарству «АГРО ЛЮКС».

20. Про передачу громадянину Дзюбенку Г.С. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у нього в користуванні.

21. Про передачу громадянці Сабовій С.Ю. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у неї в користуванні.

22. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Сімонову С.В.

23. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Сімонову Є.С.

24. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Реві Е.О.

25. Про продаж земельної ділянки громадянину Казукову О.Ю.

26. Про заходи щодо виконання обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки у м. Селидове

27. Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2017 рік

28. Про поділ земельної ділянки в м.Селидовому по вул.К.Маркса, 8

31. Про проведення передплати періодичного видання Селидівської міської газети "Наша зоря" для окремих категорій мешканців міста