Проекти рішень двадцять сьомої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 22.12.2017

1. Про бюджет м.Селидове на 2018 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15 – 521 «Про бюджет м.Селидове на 2017 рік».

3. Про затвердження розпоряджень міського голови.

4. Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м.Селидове на 2018-2022 роки.

5. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна інваліду І групи Сафонову О.В.

6. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна інваліду І групи Деревянко О.І.

7. Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, виконавець яких визначається на конкурсних засадах.

8. Про збереження додаткових штатних одиниць в Селидівській загальноосвітній гімназії Селидівської міської ради Донецької області.

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2015 №6/59 - 1399 «Про затвердження міської Програми соціального захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями «Піклування» на 2015– 2019 роки».

10. Про виділення коштів для надання в 2018 році муніципальної щомісячної виплати особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Селидове» і які мешкають на території Селидівської міської ради.

11. Про виділення коштів для надання в 2018 році муніципальної стипендії лікарям – інтернам з загальної практики – сімейної медицини, педіатрії та терапії на період проходження ними інтернатури в м.Селидове.

12. Про виділення коштів для надання в 2018 році муніципальної стипендії перспективним спортсменам м.Селидове.

13. Про виділення коштів для надання пільг сім’ям, що мають у своєму складі осіб з інвалідністю по зору І – ІІ групи або дитину з інвалідністю по зору віком до 18 років, на безоплатне користування телефоном в 2018 році.

14. Про встановлення розміру муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України і мешкають на території Селидівської міської ради на 2018 рік.

15. Про надання пільг на скраплений газ та тверде паливо у 2018 році.

16. Про пільги по оплаті за навчання у музичних школах комунальної власності територіальної громади м.Селидового на 2018 рік.

17. Про затвердження Основних міських культурно-масових заходів на перше півріччя 2018 року.

18. Про затвердження орієнтовного плану консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в м.Селидовому на 2018 рік.

19. Про структуру, чисельність керівних працівників, відділів апарату виконкому міської ради, відділів, управлінь і інших структурних підрозділів міської ради на 2018 рік.

20. Про план роботи міської ради на I півріччя 2018 року.

21. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2017 рік.

22. Про припинення права оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Донбасс-Фармация-Трейдинг»

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «РІТЕЙЛ ПЛЮС»

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «РІТЕЙЛ ПЛЮС»

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, товариству з обмеженою відповідальністю «ДОНБАС-ФАРМАЦІЯ СЕРВІС»

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельної частки (паю) на території Селидівської міської ради громадянці Головченко Т.І.

27. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Унгуряну Е.В.

28. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Полгороднику В.О.

29. Про продаж земельної ділянки громадянці Гачаєвій С.Е.

30. Про продаж земельної ділянки громадянину Хімічу О.М.

31. Про продаж земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Шокірі С.О.

34. Про внесення змін до рішення Селидівської міської ради від 29.11.2017 №7/26-836 «Про припинення юридичної особи Селидівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ – ІІІ ступенів №11 Селидівської міської ради Донецької області шляхом ліквідації».

35. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу КП «Комунальник» Селидівської міської ради» на баланс Селидівської міської ради.