Проекти рішень двадцять третьої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 23.08.2017

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15 – 521 «Про бюджет м. Селидове на 2017 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2015 №6/59-1389 «Про місцеві податки та збори і встановлення ставки акцизного податку  в частині реалізації суб’єктами  господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у м.Селидове».

4. Про міську Програму забезпечення безпеки дорожнього руху на період 2018-2020 р.р.

5. Про надання згоди на прийом газових проточних водонагрівачів в комунальну власність територіальної громади.

6. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна (Білик М.П.).

7. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна (Сорокін І.М.).

8. Про дозвіл відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради на передачу комунального майна на баланс релігійної громади Церкви євангельських християн-баптистів.

9. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу освіти міської ради на баланс відділу культури міської ради.

10. Про затвердження Статуту Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове Донецької області в новій редакції.

11. Про затвердження Статуту Палацу дитячої та юнацької творчості м.Гірника Донецької області в новій редакції.

12. Про затвердження Статуту Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська Донецької області в новій редакції.

13. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.08.2016 №7/11-440 "Про затвердження Положення про муніципальну стипендію перспективним спортсменам м. Селидове."

14. Про призначення муніципальної стипендії, як перспективному спортсмену м.Селидове Петровській В.В.

15. Про звільнення від оплати за проживання у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання.

16. Про погодження розмірів оплати за навчання в музичних школах комунальної власності територіальної громади м.Селидового на 2017-2018 навчальний рік.

17. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.06.2017 № 7/21-692 «Про затвердження основних міських культурно-масових заходів на друге півріччя 2017 року».

18. Про встановлення надбавки за вислугу років

19. Про внесення змін і доповнень до рішень міської ради від 25.01.2017№7/16-570, 22.03.2017 №7/18-611.

20. Про надання згоди на прийняття окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність територіальної громади м. Селидове.

21. Про внесення змін до складу комісії зі встановлення розміру пайової участі замовника будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Селидове.

22. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2017 рік.

23. Про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах)

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дем”яну О.І.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Полгороднику В.О.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Прокопович Г.В.

27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Топчаку М.М.

28. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, громадянину Лисякову І.І.

29. Про передачу в оренду земельної ділянки публічному акціонерному товариству «ДТЕК Донецькобленерго»

30. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Кондрашовій Л.П.

31. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Лободіну С.В., Лободіній О.В.

32. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні

33. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Хімічу О.М.

34. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Шокірі С.О.

35. Про внесення змін до штатного розпису КЛПУ Селидівська центральна міська  лікарня

36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Комунальник м.Селидове».

37. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності в м.Селидовому по вул.К.Маркса, буд.8.