Проекти рішень двадцять восьмої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 24.01.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про затвердження схеми санітарного очищення міста Селидове.

4. Про затвердження кошторисної заробітної плати на 2018 рік.

5. Про делегування представників м.Селидове для роботи у складі Госпітальної ради Госпітального округу м. Покровськ.

6. Про затвердження передавального акту.

7. Про організацію харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Селидівської міської ради на 2018 рік.

8. Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Селидівської міської ради на 2018 рік.

9. Про реорганізацію закладів культури.

10. Про здійснення компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету автомобільним перевізникам, які працюють на маршрутах загального користування, за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

11. Про надання пільг сім’ям, що мають у своєму складі особу з інвалідністю по зору І – ІІ групи або дитину з інвалідністю по зору віком до 18 років, на оплату житлово-комунальних послуг в 2018 році.

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.08.2016 №7/11-444 «Про надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у м.Селидове».

13. Про поновлення дії договору від 03.05.2012 № 172 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі - підприємцю Мамічеву Олександру Миколайовичу.

14. Про поновлення дії договору від 23.03.2015 № 103 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд (торговельного павільйону та кіоску) фізичній особі - підприємцю Лютій Лілії Зіновіївні.

15. Про проведення нормативної грошової оцінки земель м.Селидове з с.Вишневе та смт. Комишівка Селидівської міської ради Донецької області.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мануйлову Є.В.

17. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні.

18. Про затвердження проекту будівництва.

23. Про скорочення штатних одиниць в закритій Комишівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 27 Селидівської міської ради Донецької області.

24. Про припинення юридичної особи дошкільного навчального закладу № 4 «Вербичка» шляхом ліквідації.