Проекти рішень тридцять четвертої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 25.07.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про внесення змін до Положення про ритуальну службу, затвердженого рішенням міської ради від 20.02.2013 № 6/33-837.

4. Про дозвіл на передачу в оренду комунального майна.

5. Про надання дозволу Гірницькій міській раді на передачу в оренду комунального майна КП «Добробут» Гірницької міської ради.

6. Про надання дозволу Гірницькій міської ради на передачу в оренду комунального майна громадській організації «Сильні жінки».

7. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу освіти міської ради на баланс відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради.

8. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальноїгромади м. Селидове, затвердженого рішенням міської ради від 18.08.2016 № 7/11-435.

9. Про внесення доповнень до заходів Програми «Забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території міста Селидове від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки».

10. Про відкриття інклюзивного класу в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради Донецької області.

11. Про затвердження передавального акта.

12. Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2018 рік.

13. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул.Центральна в м.Селидове фізичній особі – підприємцю Шилову Олександру Андрійовичу.

14. Про затвердження детального плану території по вул.Берегова, буд.140 в м. Селидове.

15. Про затвердження детального плану території по вул. Перемоги, буд.15 в м. Селидове.

16. Про надання дозволу на встановлення тимчасового збірно-розбірного індивідуального гаражу по вул.Маяковського, біля буд.20 в м.Селидове.

17. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул. Маяковського, біля буд. № 35 в м.Селидове фізичній особі – підприємцю Абу Фарес Таір Джабер Махмуд.

18. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

19. Про припинення права оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Союздрук» Донецької області

20. Про припинення права оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Союздрук» Донецької області

21. Про скасування рішення міської ради від 22.12.2017 № 7/27-878/1 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «РІТЕЙЛ ПЛЮС»

22. Про скасування рішення міської ради від 22.12.2017 № 7/27-878/2 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «РІТЕЙЛ ПЛЮС»

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Рашевському О.В.

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ДАЛІЯ ТРЕЙДІНГ»

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «ДАЛІЯ ТРЕЙДІНГ»

26. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, громадянину Лободіну С.В.

27. Про надання згоди на об”єднання земельних ділянок у м.Селидовому по вул.Гоголя, 44 фізичній особі-підприємцю Дікареву О.П.

28. Про поновлення договору оренди землі малому приватному підприємству «Чайка»

29. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Бондаренко О.П.

30. Про передачу громадянці Пальоній Н.В. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у неї в користуванні

31. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Виннику А.В.

32. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Кристі А.Й.

33. Про передачу у власність земельної ділянки учаснику бойових дій громадянці Прокопович О.Ю.

34. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Поліщук Л.І.

35. Про втрату чинності рішення міської ради №7/33-1019 від 20.06.2018 "Про визначення юридичної особи, визначення юридичної адреси, затвердження Статуту, штатного розпису комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Селидівської міської ради", визначення юридичної адреси, затвердження Статуту, визначення уповноваженої особи комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Селидівської міської ради".