Проекти рішень тридцять другої чергової сесії Селидівської міської РАДИ VII скликання 23.05.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.03.2016  № 7/6-170 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.

4. Про прийняття ділянки автодороги в смт. Цукурине до комунальної власності територіальної громади м. Селидове з подальшою безоплатною передачею її набаланс Цукуринської селишної ради.

5. Про  дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу культури міської ради на баланс Селидівської міської ради.

6. Про надання дозволу відділу культури міської ради на передачу в оренду комунального майна.

7. Про надання дозволу відділу культури міської ради на передачу в оренду комунального майна громадській організації «Сильні жінки».

8. Про збільшення розміру плати за харчування в закладах дошкільної освіти Селидівської міської ради на оздоровчий період 2018 року.

9. Про проведення передплати періодичного видання Селидівської міської газети Наша зорядля окремих категорій мешканців міста.

10. Про затвердження інформаційних та технологічних карток.

11. Про дозвіл на установку тимчасової споруди по вул. Сонячна в м. Селидове фізичній особі-підприємцю Лободіну Сергію Вікторовичу.

12. Про дозвіл на установку тимчасової споруди по вул. Сонячна в м. Селидове фізичній особі-підприємцю Лободіній Оксані Володимирівні.

13. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. К.Маркса в м. Селидове ТОВ «Таврія».

14. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Черняховського в м. Селидове фізичній особі – підприємцю Коваленковій Оксані Валеріївні.

15. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Перемоги в м. Селидове фізичній особі - підприємцю Лободіну Сергію Вікторовичу.

16. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надає ЦНАП м.Селидове.

17. Про скасування рішення міської ради від 22.04.2009 № 5/50-852/1 «Про погодження місця розташування та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Філатову О.І.»

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 5 «Роднічок» комбінованого типу комунальної форми власності

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Виннику А.В.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Горбатенку С.М.

21. Про передачу громадянину Сімакову О.О. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у нього в користуванні

22. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Маширю В. Г.

23. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Сіньогіній Г.Е.