Проекти рішень тридцять п'ятої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 22.08.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про передачу в оренду комунального майна.

4. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна інваліду І групи Собчинській Н. С.

5. Про надання дозволу на укладання договору про міжбюджетні розрахунки за надання медичної допомоги мешканцям міста Селидове в лікувально-профілактичних закладах області.

6. Про надання дозволу на укладання договору про міжбюджетні розрахунки за надання медичної допомоги мешканцям інших населених пунктів в КЛПУ Селидівська центральна міська лікарня.

7. Про дозвіл на передачу в оренду приміщень Цукуринської філії Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Селидівської міської ради Донецької області.

8. Про перехід на аутсорсинг шляхом отримання кейтерингових послуг харчування в закладах загальної середньої освіти Селидівської міської ради.

9. Про погодження розмірів оплати за навчання в мистецьких школах комунальної власності Селидівської міської ради на 2018-2019 навчальний рік.

10. Про зміни до штатного розпису ДЮСШ м.Селидового.

11. Про припинення права тимчасового користування землею громадянину Гладушкові М.Т.

12. Про припинення права оренди земельної ділянки публічному акціонерному товариству комерційний банк «ПриватБанк».

13. Про скасування рішення міської ради від 20.04.2016 № 7/7-260/1 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дзябку С.А.».

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Любач Л.В.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельної частки (паю) на території Селидівської міської ради громадянину Косинському В.Г.

16. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Нагорна, 17, обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго»

17. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Чернишевського, 7 обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго».

18. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Берегова, 117а, обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго».

19. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Кринична, 39, обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго»

20. Про передачу громадянці Коряковій С.І. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у неї в користуванні.

21. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні.

22. Про передачу у власність земельної ділянки учаснику бойових дій громадянці Прокопович О.Ю.

23. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Мамічеву О.М.

24. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул.К.Маркса, біля ринку «Прометей» в м.Селидове фізичній особі – підприємцю Троян С.В.

25. Про дозвіл на установку тимчасової споруди по вул. Маяковського (біля буд. № 35) в м.Селидове фізичній особі – підприємцю Абу Фарес Таір Джабер Махмуд.

29. Про відкриття однієї групи дошкільного віку в закладі дошкільної освіти (яслах-садку) № 44 «Пролісок».