Проекти рішень тридцять першої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 25.04.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2018 рік.

4. Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Українськ.

5. Про визначення одиниць виміру обсягу наданих послуг з поводження з побутовими відходами м.Селидове.

6. Про затвердження міської Програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживанняна 2018-2020 роки.

7. Про затвердження міської програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами на 2018-2020 роки.

8. Про внесення доповнення до програми «місцевих стимулів» медичних працівників Комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» в м.Селидове на 2016-2020 роки.

9. Про затвердження нової редакції Статутів закладів дошкільної освіти.

10. Про призначення муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України і мешкають на території Селидівської міської ради.

11. Про затвердження Статуту Селидівської міської централізованої бібліотечної системи.

12. Про Центр дозвілля та українських традицій.

13. Про затвердження Статуту Будинку культури м.Гірник.

14. Про внесення змін до Положення про відділ з питань фізичної культури та спорту міської ради.

15. Про затвердження Генерального плану м Селидове.

16. Про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Козацька, буд. 102- д в м. Селидове.

17. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул. Сонячна, біля буд. № 9-а в м. Селидове фізичній особі – підприємцю Лободіну С.В.

18. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул. Сонячна, біля буд.№ 9-а в м. Селидовому фізичній особі – підприємцю Лободіній О.В.

19. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу культури міської ради на баланс відділу освіти міської ради.

20. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

21. Про внесення змін до заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва міста Селидове на 2017 - 2018 роки.

22. Про припинення права тимчасового користування землею громадянці Кашубі О.П.

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Байку О.С.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Стрільнику О.А.

25. Про поновлення договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Союздрук» Донецької області

26. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Гусєвій Т.В.

27. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Дікареву О.П.

28. Про поновлення договору оренди землі громадянину Казанчину В.С.

29. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Месливець О.В.

30. Про поновлення договору оренди землі громадянину Сімонову С.В.

31. Про передачу в оренду земельної ділянки городницькому товариству «ВСІМ»

32. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Кузнецову Є.В.

33. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Мануйлову Є.В.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельної частки (паю) громадянці Головченко Т.І.

35. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Герасимову О.М.

36. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Поліщук Л.І.