Проекти рішень тридцять третьої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 20.06.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік Селидівської міської ради.

4. Про затвердження Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони населених пунктів Селидівської міської ради на 2018-2019 роки.

5. Про внесення доповнень до заходів Програми «Забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території міста Селидове від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки».

6. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об’єктів комунальної власності.

7. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу Селидівської міської ради на баланс відділу освіти міської ради.

8. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу освіти міської ради на баланс відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

9. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради на баланс відділу освіти міської ради.

10. Про дозвіл КЛПУ Селидівській центральній міській лікарні на списання комунального майна.

11. Про надання дозволу Українській міській раді на передачу в оренду комунального майна.

12. Про оптимізацію мережі вікових груп в закладах дошкільної освіти.

13. Про внесення змін до рішення ради від 23.07.2010 № 5/70-1246 «Про створення міської комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу».

14. Про упорядкування назв комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів(музичних шкіл) Селидівської міської ради Донецької області.

15. Про затвердження Основних міських культурно-масових заходів на друге півріччя 2018 року.

16. Про списання кредиторської заборгованості по Селидівській міській раді.

17. Про план роботи міської ради на II півріччя 2018 року.

18. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

19. Про затвердження Угоди про передачу коштів позики в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

20. Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного) та піротехнічними виробами у торгових об’єктах на території Селидівської міської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Селидове з смт. Вишневе та смт. Комишівка Селидівської міської ради Донецької області.

22. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставлятимуться на земельні торги у формі аукціону.

23. Про скасування рішення міської ради від 21.06.2017 № 7/21-698/2 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Волчкову В.В.»

24. Про припинення права оренди земельної ділянки приватному підприємству «Сокіл».

25. Про припинення права оренди земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «СІДІАЙ Агротрейдінг»

26. Про припинення права оренди земельної ділянки громадянам Трифоновій В.В., Трифоновій О.П., Трифонову А.Д.

27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, фізичній особі-підприємцю Павленко Л.А.

28. Про передачу в оренду земельної ділянки городницькому товариству «Максимум».

29. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Мамічеву О.М.

30. Про внесення змін до договору оренди землі від 25.04.2005 публічному акціонерному товариству «По газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз».

31. Про передачу у власність земельної ділянки учаснику бойових дій громадянці Прокопович О.Ю.

32. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В.

33. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В.

34. Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики в  м. Селидове.