Проекти рішень тридцятої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 21.03.2018

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/27 – 852 «Про бюджет м. Селидове на 2018 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про надання згоди на створення КП «Ураїнськкомунсервіс» Української міської ради».

4. Про надання згоди на створення КП «Добробут» Гірницької міської ради».

5. Про надання дозволу відділу культури міської ради на передачу в оренду комунального майна.

6. Про міську Програму зайнятості населення на 2018-2020 роки.

7. Про призначення муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України і мешкають на території Селидівської міської ради

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2016 № 7/15-519 «Про затвердження списку голів квартальних і вуличних комітетів м.Селидове».

9. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі - підприємцю Донцю Михайлу Миколайовичу.

10. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд фізичній особі - підприємцю Масло Інні Олександрівні.

11. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі-підприємцю Павлюк Елладі Віталіївні.

12. Про затвердження детального плану території по вул. Центральна, буд.115 в м. Селидове.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кристі А.Й.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мірзаєву С.Ш.

15. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Герасимову О.М.