Проекти рішень двадцять четвертої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 20.09.2017

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.12.2016 №7/15 – 521 «Про бюджет м. Селидове на 2017 рік».

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

3. Про внесення змін до Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2017 рік.

4. Про заходи щодо протидії захворюванню на туберкульоз у м. Селидове на 2017-2018 роки.

5. Про заходи щодо боротьби з онкологічними захворюваннями у м. Селидове на 2017-2018 роки.

6. Про внесення доповнення до програми «місцевих стимулів» медичних працівників комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» в м.Селидове на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження Положення про муніципальну стипендію лікарям – інтернам з загальної практики-сімейної медицини, педіатрії та терапії на період проходження ними інтернатури в м. Селидове.

8. Про призначення муніципальної стипендії, як лікарям – інтернам з загальної практики-сімейної медицини, педіатрії та терапії на період проходження ними інтернатури в м. Селидове.

9. Про виділення коштів для надання в 2017 році муніципальної стипендії лікарям – інтернам з загальної практики – сімейної медицини, педіатрії та терапії на період проходження ними інтернатури в м. Селидове.

10. Про призначення муніципальної щомісячної виплати особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України і мешкають на території Селидівської міської ради.

11. Про затвердження Програми розвитку масового футболу в м.Селидовому на 2017-2020 роки.

12. Про затвердження програми безоплатної правової допомоги населенню міста Селидове на 2017 -2018 роки.

13. Про внесення змін до складу виконкому міської ради.

14. Про внесення змін до складу постійних комісій.

15. Про поновлення дії договору № 288 від 25.11.2014 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі - підприємцю Журавель Крістіні Дмитрівні.

16. Про звільнення Департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації від сплати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

17. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2017 рік.

18. Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів

19. Про виконання постанови Селидівського міського суду.

20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.1996 № 291 «О передаче в частную собственность земельных участков, находящихся в пользовании».

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Сіньогіній Г.Е.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сороковенку С.І.

23. Про поновлення договору оренди землі громадянам Трифоновій В.В., Трифоновій О.П., Трифонову А.Д.

24. Про внесення змін до договору оренди землі № 163 від 09.09.2015 фермерському господарству «АГРО ЛЮКС»

25. Про встановлення земельного сервітуту товариству з обмеженою відповідальністю «Союздрук» Донецької області

26. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому комунальній лікувально-профілактичній установі Селидівська центральна міська лікарня

27. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні

28. Про передачу громадянину Мануйлову Р.Є. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у нього в користуванні

29. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Сімонову С.В.

30. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Сімонову Є.С.

31. Про затвердження міської Програми розвитку освіти «Освіта Селидового в європейському вимірі. 2017-2020 роки»