• Міський голова перевірив стан реалізації інвестиційних проектів

  Міський голова перевірив стан реалізації інвестиційних проектів

  Сьогодні, 17 листопада, в ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м.Селидове під головуванням міського голови Віктора Ремізова відбулась технічна нарада з питань реалізації інвестиційних проектів.

  Детальніше...

 • Зустріч з психологом

  Зустріч з психологом

  У центральній міській бібліотеці, 16 листопада, відбулася зустріч психолога територіального центру м.Селидове Аліни Харламової з відвідувачами відділення денного перебування (керівник Алла Маріна).

  Детальніше...

Ефективне місто

 

РОБОЧА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧАСНИКІВ КЛУБУ «ЕФЕКТИВНЕ МІСТО»

85 4 листопада на декількох локаціях одночасно відбулась робоча конференція учасників клубу «Ефективне місто».

 

Про ЕЛектронний портал "РОЗУМНЕ МІСТО"

6

Записатися до лікаря або чиновника на прийом, створити заявку ЖКГ можливо через електронний портал «Розумне місто». Клуб «Ефективне місто» докладає зусиль, аби втілити це вжиття

 

СЕЛИДОВЕ ВПРОВАДЖУВАТИМЕ "РОЗУМНЕ МІСТО"

676 Вчора на засіданні клубу «Ефективне місто» так вирішили його учасники, які ознайомившись з презентацією платформи електронного врядування «Розумне місто», запропонували її представникам влади.

 

ПЕРШІ ДОСЯГНЕННЯ КЛУБУ

403 У попередніх У попередніх публікаціях ми писали про те, що в нашому місті одночасно з 16 містами Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини, Полтавщини стартувавпотужний проект “Ефективне місто”. 

 

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ "ЕФЕКТИВНЕ МІСТО" У СЕЛИДОВОМУ

122

05жовтня у приміщенні центральної міської бібліотеки м.Селидове відбулось перше засідання клубу «Ефективне місто».

У заході прийняли участь представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації.

 

ЕФЕКТИВНЕ МІСТО

560 26 вересня у приміщенні центральної міської бібліотеки відбулася лекція «Smart-city: розумне управління містом в інтересах громади».