Капітальний ремонт амбулаторії №1

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

Вартість: 3,8 млн.грн.

Фінансування робіт за рахунок:

Державний фонд регіонального розвитку: 3,4 млн.грн.

Місцевий бюджет: 0,4 млн.грн.

Початок підрядних робіт: грудень 2017

Завершення підрядних робіт: грудень 2018

Підрядна організація: ТОВ "Вуглепромсоюз"

Фотозвіт до початку реалізації інвестиційного проекту

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 №439-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №461-р, затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі і по Донецькій області.

Селидівською міською радою було ініційовано інвестиційний проект «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі амбулаторії №1 комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (заміна і утеплення покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень) м.Селидове», який пройшов регіональний конкурсний відбір і був включений до вищезазначеного переліку Кабінетом Міністрів України.

Фінансування передбачається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету Селидівської міської ради. Для реалізації даного проекту необхідно 3,8 млн.грн.

17.11.2017 Фотозвіт виконаних робіт

На нараді були обговорені поточні питання стосовно підготовки до реалізації інвестиційного проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі амбулаторії №1 комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (заміна і утеплення покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень) м.Селидове».

20.12.2017 Фотозвіт виконаних робіт

На нараді стосовно реалізації проекту обговорювались питання щодо виконання робіт та попередніх термінів їх завершення.

625 626

На сьогоднішній день працівники ТОВ «Вуглепромсоюз» розпочали заміну покрівлі і системи опалення. Матеріали для виконання робіт завезено.

600 622 621

03.01.2018 Фотозвіт виконаних робіт

Тривають роботи по перекриттю даху амбулаторії метелочерепицею.

26 25 27
28 29 30

09.01.2018 Фотозвіт виконаних робіт

Продовжується заміна покрівлі та системи опалення. Виконуються роботи зі стяжки будівлі.

108 107
110 111
112 113

18.01.2018 Фотозвіт виконаних робіт

Кипить робота і в Селидівській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1.

Нагадаємо, що Селидівською міською радою було ініційовано інвестиційний проект «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі амбулаторії №1 комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (заміна і утеплення покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень) м.Селидове», який пройшов регіональний конкурсний відбір і був включений до вищезазначеного переліку Кабінетом Міністрів України. Фінансування передбачається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (3,4 млн.грн.) та місцевого бюджету  (0,4 млн.грн.).

26 216 242

Міський голова оглянув як ведуться ремонтні роботи в лікувальному закладі.

На сьогоднішній день продовжується заміна шиферного покриття даху на металочерепицю, виконано стяжку будівлі. Триває заміна системи опалення амбулаторії №1.

241 207

Віктор Ремізов також поспілкувався зі співробітниками та відвідувачами лікарні.

На технічній нараді міський голова разом із представниками підрядної організації ТОВ «Вуглепромсоюз», ТДВ «Інститут Стройремпроект», адміністрації лікарні обговорювались питання стосовно реалізації проекту.

239 238

19.02.2018 Фотозвіт виконаних робіт

488 489

На сьогоднішній день підрядною організацією ТОВ «Вуглепромсоюз» завершено заміну шиферного покриття даху на металочерепицю та стяжку будівлі.

492 490 491
493 494 495

Тривають внутрішні роботи по заміні системи опалення амбулаторії №1.

01.08.2018 Фотозвіт виконаних робіт

Сьогодні, відбулась технічна нарада за участю Селидівського міського голови Віктора Ремізова, представників ТДВ «Інститут Стройремпроект» та підрядних організацій з питань реалізації інвестиційних проектів Селидівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 і ЗОШ №6.

Капітальний ремонт розпочався ща в прошлому році. Було замінено шиферне покриття даху на металочерепицю, виконано стяжку будівлі і переобладнання опалювальної системи.

26 495

Міський голова Віктор Ремізов оглянув стан ремонтних робіт в лікувальному закладі, з’ясував з представниками підрядної організації ТОВ «Вуглепромсоюз», ТДВ «Інститут Стройремпроект» та адміністрацією лікарні питання реалізації проекту та термін їх виконання.

На теперішній час внутрі приміщення тривають масштабні роботи з демонтажу і підготовки до виконання заміни усіх комунікацій, електропроводки, ремонт санвузлів та інше.

3 9 26
4 11 10
27 14 2

Проте амбулаторія продовжує працювати, лікарі приймають пацієнтів в будівлі колишнього стаціонарного інфекційного відділення для дітей.

30.09.2018 Фотозвіт виконаних робіт

Міський голова Віктор Ремізов оглянув стан ремонтних робіт в Селидівській амбулаторії №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради».

Нагадаємо, що капітальний ремонт розпочався ще в минулому році. Було замінено шиферне покриття даху на металочерепицю, виконано стяжку будівлі і переобладнання опалювальної системи. Ремонт проводиться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (3,4 млн.грн.) та місцевого бюджету (0,4 млн.грн.).

Наразі у приміщенні триває внутрішній ремонт заміни усіх комунікацій, електропроводки, ремонт санвузлів, перепланування кабінетів, заміну підлоги та інше.

593 599 595
594 592