ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

«Встановлення комп'ютерного томографу 16-зрізного в будівлі головного корпусу КЛПУ Селидівська центральна міська лікарня»

Вартість: 12,3 млн.грн.

Фінансування робіт:

Місцевий бюджет:  1,2 млн.грн.

Початок підрядних робіт:  лютий 2017

Завершення підрядних робіт: II квартал 2017

Підрядна організація: ТОВ «Вуглепромсоюз»

Фотозвіт

У 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету Селидівська міська лікарня отримала компьютерний томограф Brivo CT385

02.02.2017  Фотозвіт виконаних робіт

В головному корпусі Селидівської центральної міської лікарні на 1 поверсі розпочалась реконструкція приміщень, в яких буде встановлено комп'ютерний томограф

04.04.2017 Фотозвіт виконаних робіт

Залито підлогу цементною стяжкою та баритом. Стіни поштукатурено у першій кімнаті. Підведено проводку для освітлення та розеток. Зроблено перегородку з бариту та проріз для вікна, а також канавку для кабелів апарату. Заложено та заштукатурено три віконних отвори.

Встановлено дві пластикові та три металеві двері.

06.06.2017 Фотозвіт виконаних робіт

Підлога настелена спеціальним покриттям, пофарбовані стіни, встановлене міжкімнатне вікно.

Були проведені внутрішні сантехнічні роботи, змонтована лінія електропостачання та освітлення, встановлена система вентиляції та кондиціонування.

125 128
126 127
129 130

Кімнати повністю готові для встановлення обладнання.

03.07.2017 Фотозвіт виконаних робіт

Виконано монтажні роботи з втановлення усього устаткування. Перевірена робота електричної частини, кондиціювання вентиляції. На наступному тижні будуть виконані роботи з навчання обслуговуючого персоналу.

768 769
770 767

04.10.2017 Фотозвіт відкриття кабінету комп'ютерної томографії

Визначною подією для жителів міста стало відкриття кабінету комп’ютерної томографії в Селидівській центральній міській лікарні.

Рентгенівська КТ на сьогоднішній день є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Томограф використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини, для діагностування різноманітних уражень головного мозку, для перевірки стану судин тощо.

Комп'ютерну томографію рекомендують застосовувати також під час профілактичних оглядів, оскільки томографія дає можливість виявити злоякісні новоутворення навіть на тих стадіях, коли інші методи діагностики їх не розпізнають. Та попри дієвість комп'ютерної томографії, цей вид обстеження все ще залишається малодоступним для більшості міст та навіть районів. Справа у вартості обладнання, яка є непід'ємною для місцевих кошторисів.

За ініціативи Селидівського міського голови Віктора Ремізова та за сприяння Донецької облдержадміністрації у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету Селидівська міська лікарня отримала 16-ти зрізний комп’ютерний томограф Brivo CT385 вартістю майже 10,0 млн.грн.

На розробку проектної документації та проведення експертизи з місцевого бюджету виділено кошти в розмірі 119,01 тис.грн.

На сьогоднішній день в будівлі головного корпусу Селидівської центральної міської лікарні (1 поверх) завершилась реконструкція приміщення, в якому встановлено комп'ютерний томограф. На проведення ремонтних робіт витрачено кошти міського бюджету в розмірі 1,2 млн.грн.

Саме сьогодні відбулось урочисте відкриття, за участю голови ДонОДА Павла Жебрівського, заступника голови ОДА Віктора Ремського, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимира Колесника, Селидівського міського голови Віктора Ремізова та медичних співробітників.

Після ознайомлення з кабінетом, його оснащенням і саме апаратом КТ з вітальним словом до присутніх звернувся Павло Жебрівський. Він зазначив, що сьогоднішній день – це день для того, щоб переконатись, що медицина в Селидовому розвивається. Завдяки томографу жителям не потрібно буде їздити в інше місто для проходження томографічного обстеження.

Віктор Ремізов зауважив, що не дивлячись на те, що місту не вистачає медичної субвенції, усі працівники лікарні вчасно отримують заробітну плату. Також з місцевого бюджету виділяються необхідні кошти на закупівлю витратних матеріалів та ліків.

В.о. головного лікаря СЦМЛ Наталія Новакова подякувала очільнику області та міському голові за такий важливий та цінний для лікарні подарунок.

Лікар-рентгенолог Ольга Коломієць розповіла присутнім про переваги апарату.

73 75

Апарат відрізняється високим ступенем дозвіл і якістю зображення, можливістю використання перевірених технологій, зниження дози, швидкістю автоматизованої, ефективної обробки отриманого зображення, економічністю та орієнтованістю на користувача і пацієнта. За попередніми підрахунками його використання дозволить здійснити обстеження протягом року приблизно 1400 пацієнтів.

Павло Жебрівський також поспілкувався з медичним персоналом лікарні та побажав їм подальших успіхів в нелегкій справі – рятувати життя людей.

79 80