Ювілейне свято "КОЛОСОК"

Формування у підростаючому поколінні цілісного погляду на світ, уявлень про наукову картину Всесвіту, розширення та поглиблення знань із природних дисциплін, підтримка талановитих учнів та ініціативних вчителів - такі завдання ставлять перед собою організатори Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»,

в якому щорічно беруть активну участь учні гімназії восени та навесні. Завдання конкурсу спрямовані на формування екологічної поведінки, вивчення природних багатств рідного краю та формування інформаційно-пізнавальних компетентностей. Для дітей це дуже цікаво, бо участь у такому конкурсі є великим стимулом для подальшого вивчення природничих дисциплін.

Вже традиційно навесні 11 травня гімназійна родина вітала переможців «Колоска». Цього року це ювілейна дата - 15 років участі у інтерактивному природничому конкурсі. У цьому році в конкурсі брали участь 104 гімназиста.

На святі проводилась інтелектуальна гра «Найрозумніший». Учасниками гри стали : Кандила М., Дзюба В., Житня Є., Савченко В., Мураєнко Д., Чиркова О., Гварамія Л. (наймолодший учасник). Переможцем гри став учень 5 (9)-А класу Савченко Владислав, а учень 4 (8) класу Дзюба Вячеслав почесно посів друге місце.

На святі усіх учасників «Колоска» директор гімназії Куцева А.А., заступник директора з навчальної роботи Петрик Н.П. та координатор конкурсу Міщенко А.М. нагородили іменними сертифікатами, відповідно до кількості балів та пам’ятними подарунками від організаторів конкурсу.

З них 42 учня отримали золоті дипломи, 60 учнів є срібними призерами, а інші отримали дипломи учасників. Дуже раді, що на свято з музичними привітаннями завітала випускниця гімназії, неодноразово переможниця цього конкурсу Мацкевич І. Разом з колективом «Поки тріо» подарувала усім глядачам музичні вітання, які гімназисти підтримали гучними оваціями.

Ведучими свята були Москалець М. та Ларкін А.

Танок «маленьких колосків», учнів 1-А класу, який поставила учениця 3 (7) класу Зеленська Д., пісні у виконанні Хоміч М., Іщун А. та вірш Радькова А. додали святу урочистості, а усім присутнім святковий настрій.

285 284

Бажаємо всім гімназистам цікавих відкриттів у країні Природознавства та нових перемог!