Селидівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє

15.05.2018 року робота консультативного пункту в гінекологічному відділенні з пологовими ліжками в відділенні «Комунальної лікувально-профілактичної установи Селидівська центральна міська лікарня» була розпочата з приємного моменту.

Фахівець із соціальної роботи із задоволенням привітала жінок з травневими святами Днем матері та Міжнародним днем сім’ї. З побажанням здоровя, злагоди та добробуту в родинах, породіллям з новонародженими дітьми були вручені подарунки від імені міського голови Віктора Ремізова.

292

293

Отримавши заряд позитиву, в гарному настрої, робота консультаційного пункту була продовжена бесідами на теми «Державна підтримка сімей з дітьми» , «Відповідальне батьківство». Також, під час діалогу з вагітними та породіллями, обговорено тему профілактики жорстокого поводження та насильства в сім’ї.

Відвідувачки консультпункту отримали « Пам’ятку породілля», яка допоможе їм під час оформлення документів для новонародженої дитини та використання соціальних гарантій, наданих державою для сімей з дітьми.

Крім цього, жінкам надані консультації з питань чинного законодавства щодо державних соціальних допомог, умови і порядок їх отримання та цільового використання. Вагітні та породілля проінформовані про зміни в порядку реєстрації новонароджених за місцем проживання та паспортизації дітей віком від 14 років.

294