Акція протесту шахтарів

Сьогодні, 14 лютого, близько 10 години в приміщенні ДП «Селидіввугілля» відбулася акція протесту працівників вугільної промисловості міста.

В ній прийняли участь понад 200 осіб. Головне питання, підняте шахтарями – невиплата заробітної плати, відсутність фінансування вугільної промисловості, соціальні питання. Заборгованість із заробітної плати унеможливлює отримувати громадянам субсидії на комунальні послуги, проплачувати рахунки за дитячий садок тощо.

Станом на 14.02.2018 розмір заборгованості по заробітній платі на підприємствах вугільної промисловості м.Селидове складає 187 млн.грн., а до міського бюджету не надійшло податків на суму 19,5 млн.грн.

Перед присутніми гірниками виступили генеральний директор ДП «Селидіввугілля» Пахомов С.А., лідери профспілок.

Учасники акції написали звернення до міністра енергетики та вугільної промисловості Насалика І.С., голови Укрпрофспілки працівників вугільної промисловості України Турманова В.І., голови Донецької обласної державної адміністрації Жебрівського П.І.

Працівники вугільної промисловості та члени їх сімей вирішили прийти за допомогою і до Селидівського міського голови Ремізова В.В.

251 250 248

О 12:00 Ремізов В.В. зустрівся з учасниками акції протесту. Під час зустрічі Віктор Володимирович запропонував підійти до даного питання виважено і конструктивно, надати свої пропозиції щодо вирішення соціально-суспільних проблем, за потребою, організувати і провести зустріч з даних питань на обласному рівні та рівні міністерства.

Міський голова також зазначив, міська рада разом з народним депутатом України Сажко С.М.та профспілками вугільників постійно звертаються і направляють листи до Міністерства з проханням справно виплачувати гроші, зароблені тяжкою шахтарською працею.