Час приємних спогадів у бібліотеці

13 вересня в центральній міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч) традиційно пройшли заходи для мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м.Селидове (директор Алла Марина) в рамках співпраці між установами.

Зустріч розпочав начальник Селидівського бюро правової допомоги Алли Щербини, яка розповіла про правові аспекти сплачення та отримання аліментів в Україні.

Далі завідуюча відділення денного перебування Територіального центру м.Селидове Ганна Шило провела бесіду "Порядок зубопротезування пільгових категорій громадян по КНП "Міська стоматологічна поліклініка Селидівської міської ради".

Працівники бібліотеки запропонували присутнім подивитися сюжет програми "Дзеркало тижня" (ТРК "Інфо-центр"), присвячений ювілею центральної міської бібліотеки, якій в цьому році виповнюється 85 років. Саме з цього приводу міська телерадіокомпанія узяла у активних відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м.Селидове та читачів бібліотеки серію маленьких блиц-інтерв'ю, які усі з задоволенням подивились (дехто в друге), адже не так часто можна побачити себе чи знайомих у телесюжеті.

Продовжили захід завідуюча відділення денного перебування Територіального центру м.Селидове Ганна Шило та психолог Терцентру м.Селидове Аліна Харламова, вони запросили учасників заходу до віртуального туру "Три сезони". Слайд-шоу дозволило спочатку пережити яскраві моменти найрізноманітніших заходів, які проводяться у відділені денного перебування Територіального центру м. Селидове. Ностальгічну тему продовжив перегляд маленьких відео з заходів, які знімає (завдяки сучасним технологіям) Ганна Шило.

Заряд позитивних емоцій, спогадів та сміху отримали усі учасники заходу! Подарунок безцінний та завжди корисний!