Чемпіонат з карате у Селидовому

В суботу, 4 червня, у залі ДЮСШ м.Селидове пройшов Чемпіонат Української федерації Шорінзірю кентокан карате до, косікі карате до.

В ньому прийняли участь 120 каратистів з 6 міст Донецької області. Також приїхали позмагатися гості з Луганської області: міст Лисичанськ та Попасна.

Перше слово на офіційному відкритті було надано начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту Селидівської міськради Сергію Горбунову. Він побажав, від імені міського голови, Віктора Ремізова, всім спортсменам-учасникам здоров’я, успіху та перемоги. Свої побажання висловив президент Української федерації Шоринзи-рю Кенкокан каратедо, Косікі карате тренер-викладач ДЮСШ м. Селидове Іван Непочатов.

В змаганнях змогли прийняти участь хлопці та дівчата вікової групи від 6 років до дорослих спортсменів.

Всі призери та переможці змагань отримали медалі і грамоти від Української федерації Шоринзи-рю Кенкокан каратедо, Косікі карате.