День народження «Наргіз»

11 листопада в будинку культури м.Селидове, ввечері, усі бажаючі мали змогу опинитися у чудовому казковому світі східного танцю.

В цьому році танцювальний колектив закладу «Наргіз» (керівник Юлія Лукіна), що у перекладі означає «Квітка», відзначив свою першу річницю з дня заснування. Колективу тільки рік, але він вже заявив про себе яскравими виступами на міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах.

233

Для учасників вечора була запропонована різноманітна програма: танцювальні виступи іменинників та гостей, вікторина та танцювальна розминка для глядачів під відому індійську музику «Джімі-Джимі».

236

Чарівні танці, сліпучої краси костюми виступаючих, легка невимушеність ведучої Тетяни Сушко, чудове оформлення сцени Ірини Кривоносенко - залишили незабутній слід у пам’яті кожного глядача.

Підкорили серця присутніх й сольні виступи танцюристів: Діани Зеленської та Ольги Баранової.

235 237

У шанувальників східного танцю немає вікового обмеження. Танцюють всі – від підліткового віку і до…. Юні учасники Зразкового танцювального колективу «Бонус» (керівник Валерія Зеленська) подарували іменинникам хореографічну композицію «Мускатний шлейф».    

238

Серед почесних гостей свята був танцювальний колектив східного танцю «Роксолана» з міста Білицьке, який подарував  номери-поздоровлення: «Танець з опахалами», танцювальну композицію «БандАрі» та східну замальовку «МонАхос».

239

«Наргіз» отримав Грамоту відділу культури міської ради за високу професійну майстерність і розвиток хореографічного мистецтва у місті та подарунки від керівництва будинку культури.

240

234