У ДНЗ №5 «Роднічок» відбулась розвага «Козацькі забави»

14 Жовтня весь християнський світ святкує світле та радісне свято – Покрови Пресвятої Богородиці.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва. Напередодні великого свята в ДНЗ №5 «Роднічок» відбулась розвага «Козацькі забави» під девізом "Козацькому роду - нема переводу", на яких маленькі козаки та козачки змагалися у сприятності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків.

Діти брали участь у різних змаганнях, а саме: перетягували канат, перекочували гарбузи, конкурси капітанів а також стрибки на конях. Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань діти танцювали: дівчатка підготували танець з віночками, хлопчики справжнього «гопака». А також з дитячих вуст звучали мелодійні українські пісні. На завершення свята всіх дітей було нагороджено солодощами. А педагоги почастували маленьких артистів козацьким обідом, а на десерт, в дарунок, спекли пиріг.

Хочеться щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими,сильними духом, щоб цінували братство і згоду бо ми є нащадки козацького роду!