Є така професія - здоров'я охороняти

Сьогодні відбувся святковий концерт, присвячений Дню медичного працівника.

В цей день отримують теплі слова і подарунки не тільки лікарі, але й весь медичний персонал.

391

398

До присутніх звернувся Селидівський міський голова Віктор Ремізов, який привітав всіх медиків зі святом. Він наголосив, що медицина є одним з пріорітетних напрямків в роботі міської ради. Саме тому розроблюються і реалізуються інвестиційні проекти, залучаються інвестиції.

392

У своєму виступі міський голова також зазначив: «Коли у людини болить душа, він звертається до Бога, а коли відчуває фізичний біль - він йде до лікаря. Хорошому лікарю людина довіряє і своє здоров'я, і свою душу». Він побажав медичним працівникам гідно нести своє звання, свято пам'ятати велику клятву Гіппократа, а також міцного здоров'я, родинного щастя і затишку, мирного неба і невичерпної енергії.

З нагоди свята міський голова вручив медичним працівникам Почесні грамоти.

393

394 395 396 397

Народний депутат України Сергій Сажко привітав присутніх зі святом, подякував за їх тяжку та копітку працю. Зазначив, що професія лікаря дуже важлива та затребувана, вона потребує багато сил та терпіння.

400

Народний депутат побажав медикам здоров’я, благополуччя та натхнення, а також вручив Грамоти і цінні подарунки.

401 402

До присутніх зі словами подяки і пошани звернулися міські та селищні голови Українська, Гірника, Курахівки та Цукуриного. Вони висловили свої щирі привітання і побажали, щоб добро, яке роблять медичні працівники поверталось до них сторицею.

404

Головні лікарі КЗ «Селидівський міський центр медико-санітарної допомоги» Олена Марченко та Селидівської центральної міської лікарні Ніна Поречна подякували міському голові підтримку та турботу про лікувальні заклади. Вони привітали колег, побажали їм щастя, здоров’я, оптимізму, добробуту та гарного настрою.

406

Настоятель Свято-Миколаївського храму Андрій Роменський від імені духовенства міста побажав медикам мудрості та хитрості у виконанні своїх нелегких обов’язків.

408

Від імені ДП «Селидіввугілля», Селидівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України виступив Станіслав Резніченко. Він привітав медиків та побажав міцного здоров’я, бодрості духу та благополуччя.

410

Протягом святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від виступів творчих колективів нашого міста. Це були гарні пісні та чудові танцювальні композиції від солістів-вокалістів і вихованців БК м.Селидове, неймовірні акробатичні номери від юних спортсменів ДЮСШ, а також ефектні виступи учнів музичної школи.

407

399 403 405 416
414 412 409 411

417