EdCamp Ukrajinsjk-2018

В новому дискусійному форматі для співтворчості вчительок і вчителів у всьому світі проводяться (не)конференції EdCamp, завдяки яким в учасників з’являється можливість відкрито обмінюватись педагогічним досвідом, співпрацювати, а також вирішувати спільні задачі.

EdCamp народився у Філадельфії (США) влітку 2010 року. З того часу понад 950 заходів відбулося в 26 країнах, об’єднавши понад 70 тис. вчителів. Україна стала 9-ю державою світу і 3-ю в Європі, яка приєдналася до цього всесвітнього руху.

(Не)конференції у форматі EdCamp 2017/18 навчального року проводяться як у великих містах, так і у маленьких селах.

Сьогодні, 18 травня, освітяни з різних міст України зустрілись в м.Українськ, аби обмінятись професійним досвідом в режимі нон-стоп на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 м.Українськ.

У холі навчального закладу гості мали змогу зареєструватися, сфотографуватись у фотозонах та поспілкуватись один з одним в теплій та дружній атмосфері.

392 391 393

Афілійована (не)конференція міні-EdCamp Ukrajinsjk-2018 під гаслом «Нова школа. Інтегрований простір» розпочалась з офіційної частини.

До присутніх звернулись фасилітатори – директор школи Юлія Сухорукова і вчитель української мови та літератури Оксана Подлєсна. Вони привітали гостей заходу та розповіли про переваги mini-EdCamp.

395 397

Від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова та від себе особисто до присутніх звернулась заступник Селидівського міського голови Яна Передрій.

Вона привітала учасників заходу та підкреслила, що школа має свої добрі традиції, якими може пишатись, має достатньо знань, щоб поділитись ними, а також прагне вчитися новому і розвиватись. Яна Передрій побажала учасникам гарного настрою та плідної співпраці.

З побажаннями яскравих вражень від обміну досвідом та отримати поштовх до нових перемог і звершень звернулись Український міський голова Сергій Ященко та провідний спеціаліст відділу освіти Селидівської міської ради Тетяна Мелікова.

402 403

Присутні також мали змогу подивитись відеозвернення команди EdCamp Ukraine, ознайомитись з основними принципами EdCamp та познайомитись з експертами у форматі SpeedGeeking. Кожен з експертів розповів про тему своєї локації та запросив приєднатись до дискусій, майстер-класів і лекцій.

398 399
404 405