ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється відділом реєстрації місця проживання громадян Селидівської міської ради, розташованим за адресою: м.Селидове, вул.Берегова, 130.

Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування проводить Центр надання адміністративних послуг Селидівської міської ради, розташований за адресою: м.Селидове, вул.Берегова, 130.

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Реєстрація місця проживання/перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або її представником документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно із зняттям з попереднього місця проживання.

У разі коли особа не може самостійно звернутися до органу реєстрації, реєстрація може бути здійснена за зверненням її законного представника або представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку (далі — представник).

Реєстрація місця проживання здійснюється тільки за однією адресою. У разі коли особа проживає у двох і більше місцях, вона здійснює реєстрацію місця проживання за однією з цих адрес за власним вибором. За адресою зареєстрованого місця проживання з особою ведеться офіційне листування та вручення офіційної кореспонденції.