Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради

за період з 06.07.2018-12.07.2018.

1. 06.07.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 111 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 60 заявникам;

- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 1 заявнику;

- припинення виплат - 50 заявникам.

2. 10.07.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 168 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 137 заявникам;

- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 10 заявникам;

- припинення виплат - 21 заявнику.

3. 11.07.2018 о 14.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На засіданні робочої групи були присутні керівники установ, організацій міста.

Розглянуто питання:

Про стан виплати заробітної плати працівникам підприємств міста менше та на рівні мінімального розміру, встановленого законодавством.

На засіданні були заслухані представники 8 суб’єктів господарювання.

Заслухавши та обговоривши інформацію представників суб’єктів господарювання робоча група прийняла відповідні рішення.

4. 12.07.2018 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 30 заяв.

- призначення субсидії – 15 заявникам;

- припинення субсидії - 10 заявникам;

- відмову в призначенні субсидії – 4 заявникам;

- призначення пільги на комунальні послуги за фактичним місцем проживання як багатодітній сімї - 1 заявнику.

5. Прийнято заяв, з них:

- 90 про призначення усіх видів соціальних допомог;

- 87 про призначення житлової субсидії;

- 59 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- 30 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- 6 для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

- 2 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;

- 6 від громадян, які бажають отримати соціальні послуги;

- 1 від особи похилого віку для поселення до будинку-інтернату для постійного місця проживання;

- 1 від особи з інвалідністю для постанови на облік для забезпечення спецавтотранспортом;

- 2 про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу;

- 4 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

6. Забезпечено:

- 1 особу з інвалідністю від загального захворювання санаторно – курортною путівкою та 1 учасника бойових дій.

7. Видано:

- 24 довідки пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства;

- 1 посвідчення “ветеран праці”.

8. Призначено допомог, з них:

- 555 житлових субсидій;

- 56 державних соціальних допомог;

- 25 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

9. Виплачено:

04.07.2018

• державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, тимчасові державні ДСД по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, ДСД особам, які не мають права на пенсію, щомісячну компенсаційну виплату працездатній особі, яка доглядає за особою, яка досягла 80років за липень 2018 у сумі 4632,27 тис.грн. (основний період)(субвенція державного бюджету місцевим бюджетам).

12.07.2018:

• одноразову допомогу до Дня Перемоги за липень 2018 у сумі 0,53 тис.грн. (державний бюджет);

13.07.2018:

• компенсацію на харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2018р у сумі 54,18 тис.грн.(державний бюджет) (І категорія повністю, ІІ категорія частково);

• компенсацію на відшкодування заробітної плати (регрес) громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2018р (державний бюджет) у сумі 0,28 тис. грн.;