Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради

за період з 03.08.2018-09.08.2018.

1. 03.08.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 88 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 85 заявникам;

- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 3 заявникам.

2. 07.08.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 46 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 36 заявникам;

- припинення виплат - 10 заявникам.

3. 08.08.2018 здійснено виїзд мобільного соціального офісу до м. Гірник.

В приміщенні виконавчого комітету Гірницької міської ради проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу та надано 15 консультації.

4. 09.08.2018 проведено засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та встановлення її розміру.

На засіданні були розглянуті 2 заяви на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги 2 малозабезпеченим сім’ям.

5. 09.08.2018 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 4 подання на припинення житлової субсидії та 34 заяви на призначення житлової субсидії.

- припинення субсидії 4 заявникам;

- призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 15 заявникам;

- відмову в призначенні субсидії 19 заявникам.

6. 09.08.2018 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням заступника міського голови Яни Передрій відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії були присутні керівники установ, організацій міста.

Розглянуто питання «Про стан погашення заборгованості із заробітної плати, до Пенсійного фонду України та по сплаті ЄСВ на підприємствах міста».

На засіданні були заслухані представники 3 підприємств.

Заслухавши та обговоривши інформацію представників підприємств комісія прийняла відповідні рішення.

7. Прийнято заяв, з них:

- 65 про призначення усіх видів соціальних допомог;

- 30 про призначення житлової субсидії;

- 49 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- 29 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- 8 заяв для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

- 3 заяви для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;

- документи для взяття на облік від 3 учасників АТО з числа УБД;

- документи для призначення грошової компенсації на транспортне обслуговування від 1 особи з інвалідністю;

- документи для надання соціальних послуг 5 особам;

- 2 заяви про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу;

- 3 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

8. Забезпечено 1 особу з інвалідністю від загального захворювання санаторно – курортною путівкою.

9. Видано:

- 16 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства;

- 1 посвідчення “ветеран праці”.

10. Призначено допомог, з них:

- 114 житлових субсидій;

- 86 державних соціальних допомог;

- 25 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

11. Перевірено в Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України особових пенсійних справ:

- по яких здійснено перерахунок пенсії -18;

- нового призначення - 22.

12. Виплачено:

07.08.2018:

• одноразову допомогу до Дня Перемоги за серпень 2018 у сумі 11,69 тис.грн. (державний бюджет);

08.08.2018:

• компенсацію на харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень-серпень 2018р у сумі 45,36 тис.грн.(державний бюджет) (І категорія повністю за серпень, ІІ категорія за липень, серпень частково);

• компенсацію на відшкодування заробітної плати (регрес) громадянам , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2018р (державний бюджет) у сумі 0,28 тис. грн.;

09.08.2018:

Муніципальні стипендії за липень 2018 (місцевий бюджет):

- лікарям - інтернам у розмірі 1,5 тис. грн.;

- почесним громадянам у розмірі 1,7 тис. грн.;

- перспективним спортсменам у розмірі 2, тис. грн.;

- особам, які брали участь в АТО у сумі 1,8 тис.грн.;

- матеріальну допомогу окремим категоріям населення за червень 2018р у сумі 5,00 тис.грн. ( місцевий бюджет);

10.08.2018:

• державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, тимчасові державні ДСД по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, ДСД особам, які не мають права на пенсію, щомісячну компенсаційну виплату працездатній особі, яка доглядає за особою, яка досягла 80років за серпень 2018 у сумі 4683,17 тис.грн. (основний період)(субвенція державного бюджету місцевим бюджетам).