Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради

за період з 11.05.2018-17.05.2018.

1. 11.05.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 87 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:

- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 2 заявникам;

- призначення пенсій та соціальних виплат 85 заявникам.

2. 15.05.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 42 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 32 заявникам;

- припинення виплат пенсій та соціальних виплат 10 заявникам.

3. 16.05.2018 здійснено виїзд мобільного соціального офісу до м.Українськ.

З 9-00 до 12-00 в приміщенні виконавчого комітету Української міської ради проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу та прийнято:

- 1 заяву про призначення житлової субсидії;

- надано 10 консультацій.

4. 17.05.2018 проведено засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та встановлення її розміру.

На засіданні була розглянута 1 заява на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї.

5. Прийнято заяв, з них:

- 85 про призначення усіх видів соціальних допомог;

- 22 про призначення житлової субсидії;

- 97 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- 61 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- 3 про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу;

- 3 для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

- 2 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;

- 3 від громадян, які бажають отримати соціальні послуги;

- 3 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

6. Видано:

- 2 довідки пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства;

7. Призначено 99 допомог, з них:

- 50 державних соціальних допомог;

- 49 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

8. Забезпечено 4 особи з інвалідністю від загального захворювання санаторно – курортною путівкою.

9. Взято на облік 2 учасника АТО з числа УБД.

10. Перевірено в Селидовському обєднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області

- 17 особових пенсійних справ нового призначення;

- 10 особових пенсійних справ, по яких відмовлено в призначенні пенсії;

- 29 особових архівних пенсійних справ.

11. Виплачено:

16.05.2018:

- субсидію готівкою на тверде паливо за квітень 2018року, у сумі 435,1 тис.грн (субвенція державного бюджету місцевому бюджету);

17.05.2018:

- адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг за травень 2018 (основний період) у сумі 1061,68тис. грн. (державний бюджет).