Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради за період з 04.08.2017 - 11.08.2017

1. 04.08.2017 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 69 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 65 заявникам;
- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 4 заявникам.

2. 08.08.2017 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 73 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 72 заявникам;
- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 1 заявнику.

3. 10.08.2017 проведено засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та встановлення її розміру.

На засіданні було розглянуто 3 заяви на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги 3 малозабезпеченим сім’ям.

4. 10.08.2017 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 17 заяв.

Прийнято рішення:

- про призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 14 заявникам;
- про призначення пільги на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання 3 заявникам, а саме, учасникові бойових дій, багатодітній сім’ї та прийомній сім’ї.

5. Прийнято заяв, з них:

- 76 про призначення усіх видів соціальних допомог;
- 25 про призначення житлової субсидії;
- 86 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- 76 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;
- 12 заяв для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
- 3 заяви для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;
- 2 заяви від громадян, які бажають отримати соціальні послуги;
- 3 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

6. Призначено допомог, з них:

- 78 державних соціальних допомог;
- 163 житлових субсидій;
- 22 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

7. Видано:

- 23 довідки пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства;

8. Забезпечено 2 інваліда війни та 2 інваліда від загального захворювання санаторно – курортними путівками.

9. Оформлено і направлено для розгляду до департаменту 1 справу інваліда для влаштування до будинку-інтернату.

10. Направлено 1 учасника ЛНА на ЧАЕС 1 категорії на санаторно-курортне оздоровлення.

11. Перевірено 50 пенсійних справ по яких здійснено перерахунок пенсії та 15 архівних пенсійних справ в Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

12. Виплачено:

10.08.2017:

- державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам, тимчасова державна допомога дітям (основний період) за серпень 2017року на суму 4267,0тис.(субвенція державного бюджету місцевому бюджету);
- муніципальну щомісячну виплату особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин м.Селидове» за серпень 2017 (місцевий бюджет) у сумі 1,7тис.грн.;
- муніципальну стипендію перспективним спортсменам м.Селидове за серпень 2017 (місцевий бюджет) у сумі 1,5тис.грн.;
- матеріальну допомогу військовослужбовцям звільненим зі строкової служби за серпень 2017року (державний бюджет) у сумі 16,79грн.

11.08.2017:

- муніципальну щомісячну виплату особам, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях України (місцевий бюджет) у за серпень 2017рік сумі 0,5тис.грн.;
- щомісячну допомогу учням (дітям сиротам) за серпень 2017рік (обласний бюджет) у сумі 3,0 тис.грн.
- субсидії і пільги на тверде паливо за квітень (додатковий період), травень (частково) у сумі 174,6тис.грн. (субвенція державного бюджету, місцевого бюджету).