Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради за період з 05.01.2018-11.01.2018

1. 05.01.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 83 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:

- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 61 заявнику;

- призначення пенсій та соціальних виплат 22 заявникам.

2. 10.01.2018 здійснено виїзд мобільного соціального офісу до м. Гірник.

З 9-00 до 15-00 в приміщенні виконавчого комітету Гірницької міської ради проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу та прийнято:

- 22 заяви про призначення житлової субсидії;

- надано 11 консультацій.

3. 11.01.2018 о 11.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням заступника міського голови Яни Передрій відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та встановлення її розміру.

На засіданні були розглянуті 2 заяви на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги 2 малозабезпеченим сім’ям.

4. 11.01.2018 о 11.30 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 8 заяв.

Прийнято рішення:

- про призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 8 заявникам.

5. Прийнято заяв, з них:

- 79 про призначення усіх видів соціальних допомог;

- 110 про призначення житлової субсидії;

- 49 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- 11 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- 5 заяв про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу;

- 3 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

6. Видано:

- 45 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства.

7. Призначено допомог, з них:

- 73 державні соціальні допомоги;

- 25 житлових субсидій;

- 30 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

8. Перевірено:

В Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України

- 57 пенсійних справ по яких здійснено перерахунок пенсії;

- 12 архівних пенсійних справ.