Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради за період з 07.09.2018-13.09.2018

1. 07.09.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 204 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 25 заявникам;

- припинення пенсій та соціальних виплат 176 заявникам;

- відмову в призначенні пенсій та соціальних виплат 3 заявникам.

2. 11.09.2018 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 87 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 85 заявникам;

- відмову в призначенні пенсій та соціальних виплат 2 заявникам.

3. 13.09.2018 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 7 заяв.

Прийнято рішення про:

- призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 4 заявникам;

- відмову в призначенні субсидії 2 заявникам;

- призначення пільг на житлово - комунальні послуги учаснику бойових дій 1 заявнику.

4. 13.09.2018 о 14.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Терещенко І.В. відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На засіданні робочої групи були присутні керівники установ, організацій міста.

Розглянуто питання:

Про стан виплати фізичними особами - підприємцями заробітної плати працівникам менше та на рівні мінімального розміру, встановленого законодавством та імовірну можливість неоформлених найманих працівників.

На засіданні були заслухані звіти 20 суб’єктів господарювання.

Заслухавши та обговоривши інформацію суб’єктів господарювання робоча група прийняла відповідні рішення.

5. Прийнято заяв, з них:

- 65 про призначення усіх видів соціальних допомог;

- 15 про призначення житлової субсидії;

- 74 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- 31 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- 4 для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

- 1 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;

- документи для поселення до будинку – інтернату від 3 осіб з інвалідністю;

- документи для надання соціальних послуг 6 особам;

- 2 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням учасників ЛНА на ЧАЕС;

- 6 про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу;

- 1 декларація для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

6. Видано:

- 5 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства;

- 1 посвідчення “ветеран праці”.

7. Забезпечено:

- 1 особу з інвалідністю внаслідок війни санаторно –курортною путівкою.

8. Призначено допомог, з них:

- 120 житлових субсидій;

- 79 державних соціальних допомог;

- 40 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

9. Виплачено 11.09.2018:

- державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, тимчасові державні ДСД по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, ДСД особам, які не мають права на пенсію, щомісячну компенсаційну виплату працездатній особі, яка доглядає за особою, яка досягла 80років за вересень 2018 у сумі 5017293,35 тис.грн. (основний період)(субвенція державного бюджету місцевим бюджетам).

10. Перевірено в Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України особових пенсійних справ:

- новопризначених пенсійних справ;

- по яких здійснено перерахунок пенсії - 20;

- архівних пенсійних справ - 28.