Інформація про результати проведення громадського обговорення

щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидове під реконструкцію житлового будинку з сараєм для розміщення магазину непродовольчих товарів з будівлею гаражів та лазнею».

Виконавчим комітетом Селидівської міської ради з 14 травня 2018 року по 13 червня 2018 року (включно) проводились громадські обговорення (слухання) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидове під реконструкцію житлового будинку з сараєм для розміщення магазину непродовольчих товарів з будівлею гаражів та лазнею».

1 Відомості про замовника та розробника ДПТ:

Замовник: Селидівська міська рада

Розробник: МПП «Майстерня-С»

2. Підстава розроблення: рішення Селидівської міської ради від 25.10.2017 №7/25-813 «Про надання згоди на розробку детального плану території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидовому»

3. Мета проведення громадського слухання: врахування думки громадськості щодо проекту «Детальний план території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидове під реконструкцію житлового будинку з сараєм для розміщення магазину непродовольчих товарів з будівлею гаражів та лазнею».

4. Мета містобудівної документації:

- зміна цільового призначення та оформлення земельної ділянки під розміщення об’єкту громадського призначення: магазину непродовольчих товарів з будівлею гаражів та лазнею;

- розміщення будівель і споруд торгівельного призначення на території, що розглядається;

- раціональне використання територій та їх можливого функціонального призначення;

- визначення параметрів забудови ділянки ДПТ;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території;

- розробка пропозицій щодо можливості вдосконалення інфраструктури міста у відповідності з вимогами діючих державних норм та правил;

- забезпечення можливості виконання санітарно захисних і протипожежних розривів.

визначення площі та меж земельної ділянки для розміщення об’єкту громадського призначення: комплексу будівель і споруд плавального басейну; встановлення планувальних та містобудівних обмежень у використанні даної земельної ділянки; розробка пропозицій щодо можливості вдосконалення інфраструктури міста; забезпечення можливості виконання санітарно захисних і протипожежних розривів.

5. Повідомлення та матеріали щодо громадського обговорення (слухання) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидове під реконструкцію житлового будинку з сараєм для розміщення магазину непродовольчих товарів з будівлею гаражів та лазнею» були розміщені на офіційному сайті Селидівської міської ради E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Містобудівна документація»; на стенді відділу архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради за адресою: м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб.4.

Пропозиції (зауваження ) від громадськості з 14 травня 2018 року по 13 червня 2018 року (включно) приймалися виконавчим комітетом Селидівської міської ради, а саме:

В письмовій формі:

- відділом архітектури та будівельного контролю міської ради:

Буряк Марина Миколаївна – начальник відділу архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради, головний архітектор міста, м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб.4, тел. 7-08-71.

Поштою на адресу: 85400, Донецька обл., м.Селидове, вул.К.Маркса, 8.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Протягом періоду проходження громадського обговорення (слухання) з 14 травня 2018 року по 13 червня 2018 року (включно) пропозицій та зауважень від громадськості до виконавчого комітету Селидівської міської ради не надходило.

За результатами проведення громадського обговорення Проект рішення «Про затвердження детального плану території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидове під реконструкцію житлового будинку з сараєм для розміщення магазину непродовольчих товарів з будівлею гаражів та лазнею», відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» після погодження планується винести для розгляду і затвердження на пленарному засіданні Селидівської міської ради.