КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» продовжує національну кампанію «Лікар для кожної сім’ї»

Сьогодні 11.07.2018 р. Лариса Миколаївна Лантух - лікар загальної практики сімейної медицини амб. №2 м.Селидове, мала зустріч з працівниками Селидівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, які безпосередньо щоденно працюють з людьми різних вікових категорій.

Переважно це є люди поважного віку, котрі в силу якихось причин можуть бути непроінформованими про кампанію «Лікар для кожної сім’ї». А наша мета полягає в інформуванні якомога більше людей, щоб кожний українець міг обрати свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра (для дитини), саме тому ми співпрацюємо з такими управліннями.

Ваш лікар стане агентом сім’ї в системі охорони здоров’я. Він буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику. Усі ці послуги будуть 100% покриватися з державного бюджету.

Дослідження свідчать, що люди справді живуть довше і здоровіше, якщо мають свого лікаря. Коли людина регулярно ходить до одного й того самого фахівця- між ними виникає довіра. На що й спрямований новий, сучасний підхід до надання медичних послуг, коли пацієнт в центрі уваги, а не сама система.

Ваш лікар чекає на Вас, не забудьте його обрати!