Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика в Селидівській загальноосвітній гімназії

9 листопада, традиційно до Дня української писемності та мови, у Селидівській загальноосвітній гімназії пройшов І тур ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика – відомого мецената, який свого часу і започаткував цей турнір мовознавців.

Конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. У конкурсі брали участь гімназисти 5-11-х класів.

Вони показали свою самостійність, креативність мислення та здібності в зв’язному мовленні, поглянули на історію свого народу, збагнули роль рідної мови в утвердженні української державності.