Нарада з питань організації благоустрою міст та селищ громади і визначення управителя

Сьогодні, 02 березня 2018 року, у виконкомі Селидівської міської ради під головуванням міського голови Віктора Ремізова відбулася нарада

з питань  створення комунальних підприємств в містах і селищах громади та порядку визначення управителя для багатоквартирних будинків, які самостійно не визначили форму управління.

На нараді були присутні голови міських та селищних рад територіальної громади, секретарі  рад та заступники голів.

Для поліпшення благоустрою наших населених пунктів громади Віктор Ремізов ініціював перед міськими і селищними головами створення комунальних підприємств в кожному місті. Такий шлях надасть змогу підвищити рівень благоустрою територій, оперативність вирішення нагальних проблем міст та селищ. Для прийняття рішення керівникам надано двотижневий термін.

Через збільшення рівня мінімальної заробітної плати  та  цін  на будівельні матеріали ТОВ «Керуюча компанія «Житловий комунальний сервіс», яка обслуговує 190 багатоквартирних будинків, самостійно не визначившихся з формою управління, 01 березня 2018 року звернулася з проханням розірвання договору з Селидівською міською радою. Для забезпечення соціального захисту населення та безперебійних послуг по управлінню цими будинками міські і селищні ради повинні  протягом трьох місяців провести конкурси для багатоквартирних будинків, розташованих на їх територіях, та укласти відповідні договори.

Ініціатива Селидівського міського голови отримала  підтримку з боку керівників рад, поставлені доручення прийняті до виконання.