Нарада з головами ОСББ

12.10.2017 в приміщенні Української міської ради відбулась нарада з головами ОСББ під керівництвом начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи і охорони праці міської ради Поречного В.К., за участю представників 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, на якій було розглянуто питання:

1.Про проведення навчання населення правилам пожежної безпеки.

2.Про облаштування інформаційних куточків для проведення інформаційно-просвітницької роботи за місцем проживання та самостійного вивчення загальної програми навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та інших інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту, правил пожежної безпеки у побуті та громадських місцях.

3.Про приведення в належний стан (як найпростіше укриття) протирадіаційних укриттів (ПРУ) та наявних підвальних приміщень, які перебувають на балансі ОСББ для укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій та підтримання їх у постійній готовності.

На нараді головам ОСББ було надано роз’яснення щодо порушених питань та поставлено завдання про їх виконання.

Більш детально про стан пожежної безпеки на території Селидівської міської ради доповіли представники 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області Гусєв А.М., Оленяк А.Г.