Студія образотворчого мистецтва «Акварелька»

В Центрі творчості дітей та юнацтва м.Селидове вже 15 років діє студія образотворчого мистецтва «Акварелька» під керівництвом Бородай Людмили Миколаївни,

яка на своїх заняттях надає дітям можливість повніше проявити свої творчі здібності, поглибити пізнання в галузі мистецтва, історії рідного краю.

Регулярно вихованці студії приймають участь у конкурсах міського, обласного та Всеукраїнського рівнів. Ось й в лютому 2018 року відбувся обласний етап III Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», де ІІ місце отримав Мураєнко Денис.

Та це не єдина перемога вихованців «Акварельки»! Бородай Л.М. підготувала багато призерів конкурсів різного рівня. Лише з вересня 2017-2018 н.р. - 19 вихованців! Це призери міських конкурсів «Зайвим тратам скажемо «Ні»!» - Савченко В. (І місце), «Святкове мереживо осені» - Мозолевська І., Глухова Є., Путій І., Довіденко К. (І місце), Наткіна С. (ІІ місце), Дудка К., Коваленкова А. (ІІІ місце), «Вернісаж» - Бондарева А., Мазур Д. (І місце), Довіденко К. (ІІ місце), Гринюк К. (ІІІ місце), «На крилах натхнення» - Кулак А. (І місце), Мураєнко Д., Бабій Д., Приймак Д., Лемешко М. (ІІ місце), та обласного конкурсу «Ми усе можемо» - Мазур Д. (ІІ місце).

221 222 223

В 2017 році Бородай Л.М. стала лауреатом (у складі авторів) Обласного конкурсу з навчальної літератури для позашкільних закладів за надання збірки «Використання нетрадиційних та декоративно-прикладних технік при проведенні занять з образотворчого мистецтва».

Також Людмила Миколаївна разом з іншими педагогами ЦТДЮ надала методичні матеріали до участі у Обласній науково-практичній конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», за що отримала сертифікат учасника.