Обговорення Селидівської ОТГ

Селидівська міська рада оголошує громадські слухання з питання ініціювання міським головою добровільного об’єднання територіальних громад нижчезазначених сіл, селищ, міст:

м.Селидове, смт.Вишневе, смт.Комишівка Селидівської міської ради;

м.Гірник Гірницької міської ради;

м.Українськ Української міської ради;

смт.Гостре, смт.Курахівка Курахівської селищної ради;

смт.Цукурине Цукуринської селищної ради

села Галицинівка, Долинівка, Карлівка, Лісівка Галицинівської сільської ради;

села Зоряне, Желанне Перше, Желанне Друге, Олександропіль Зорянської сільської ради;

села Красне, Берестки, Зоря, Новодмитрівка Красненської сільської ради;

села Михайлівка, Мемрік Михайлівської сільської ради

села Петрівка, Воровське, Ленінське, Новоолексіївка, Пустинка Петрівської сільської ради;

в Селидівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Селидове.

Запрошуємо всіх не байдужих прийняти участь в обговоренні.

Пропозиції і побажання мешканців міста щодо визначеного питання можна направляти на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або в письмовому вигляді за адресою: м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, кім.11.