Особистий прийом громадян

13.06.2016 особистий прийом громадян провів міський голова Ремізов В.В.

Під час прийому звернулося 8 громадян, які у своїх зверненнях порушили 9 питань, а саме: про незгоду з сумою боргу за послугу газопостачання та розміром обов’язкової плати за послугу водопостачання; про ремонт квартири; надання дозволу розібрати І під’їзд будинку №35 по вул.Чайковського у м.Селидове; про незаконне, на думку заявника, проведення земельних робіт з метою будівництва торгового павільйону; про надання гуманітарної та матеріальної допомоги; з проханням прибрати плиту, яка лежить перед мостом з вул.Павлова до вул.Криничної; про надання допомоги для ремонту будинку; мешканці селища Гостре звернулися з питаннями вирубки дерев, вивезення сміття та організації дозвілля дітей у селищі.

За результатами прийому надані відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств міста для вжиття дієвих заходів.