Освітлення спортивного майданчика

Як повідомлялось раніше, в рамках святкування 85-річчя утворення Донецької області, за підтримки Павла Жебрівського та облдержадміністрації, в рамках Програми «Оновлена Донеччина»,

Селидівська міська рада отримала в подарунок 7 спортивних майданчиків з тренажерами антивандального обладнання та 3 футбольних майданчика зі штучним покриттям розміром 42 на 22 метри.

25 липня відбулось урочисте відкриття майданчиків зі штучним покриттям на базі ДЮСШ м.Селидового, ЗОШ №6 м.Селидового та ДНЗ «Топольок» м.Гірник.

На сьогоднішній день завершилося освітлення майданчика світлодіодними прожекторами біля ДЮСШ м.Селидового, тож любителі спорту зможуть і в вечірній час займатися футболом до 22 години щоденно.