Пам'яті загиблого селидівчанина

12 травня під час виконання службових обов’язків трагічно загинув наш земляк Денис Сергійович Остроушко. Йому було всього 22 роки.

Денис з багатодітної родини, народився 31 серпня 1995 року, закінчив 9 класів Селидівської ЗОШ №1, після цього навчався в Селидівському професійному ліцеї за спеціальністю «Електрослюсар підземний, машиніст підземних установок». Після завершення навчання пішов працювати на ш-ту «Україна», з якої був призваний на військову службу Покровсько-Селидівським ОМВК у 2017 році. З 2018 року хлопець став солдатом військової служби за контрактом.

За спогадами педагогів і колег Денис мав добрий, спокійний, врівноважений характер, завжди приймав активну участь у справах групи та ліцею, ставився з повагою до старших.

У Дениса залишилась мати Людмила Петрівна, яка проживає у Селидовому.

Селидівська міська рада висловлює співчуття матері, рідним та близьким солдата!

Вічна пам’ять та Царство небесне воїну!

Громадянська панахида (прощання з загиблим) відбудеться 16 травня об 11 год. 30 хв. у Будинку культури м.Селидове

за адресою: вул.Маяковського, 6.