Підсумки кубку Донецької області з вільної боротьби

10-12 листопада в спортивному залі слов’янської міської комплексної ДЮСШ проходили Кубок Донецької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок і відкрита першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті ім. І.П. Заремби.

У Кубку області, який був відбірковим на Кубок України, що пройде 4-7 грудня в Броварах, взяли участь 114 спортсменів, а за перемогу в міському турнірі боролися 103 юних атлета.

Команди на змаганнях представляли міста Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, а також Волноваський, Нікольський та Слов’янський райони.

На урочистому відкритті борців привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик: «Сьогодні на борцівські килими Слов’янська вийшли кращі спортсмени-вільники Донеччини. Серед вас чимало чемпіонів та призерів всеукраїнських і міжнародних турнірів, і на цих змаганнях ви визначатиме кращих серед гідних суперників. Бажаю всім якісної боротьби, а переможцям з честю представити Донеччину на Кубку України, що невдовзі відбудеться в Броварах».

Також Володимир Мицик вручив спортсменам посвідчення: майстра спорту України з вільної боротьби – Віолетті Петровській (Селидове, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Павло Губко, Максим та Андрій Єфремови), кандидата у майстри спорту – Артему Ющенку (Слов’янськ, тренер Микола Чурай), В’ячеславу Роженкову, Вікторії Лепеха (Слов’янський район, тренер Максим Рипунов).

За результатами змагань Віолетта Петровська зайняла 1 місце, Микита Карманов 2 місце.