Податківці нагадують про необхідність сплати земельного податку за 2018 рік

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує громадянам - власникам земельних ділянок,

що відповідно до норм Податкового Кодексу України нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться фіскальними органами (за місцезнаходженням земельної ділянки). Після 1 липня власники земельних ділянок, отримавши податкове повідомлення – рішення, в якому зазначена сума та реквізити для сплати податку повинні сплатити земельний податок протягом 60 днів з дня вручення документу.

У 2018 році граничний строк сплати зобов'язання 25 серпня 2018 року.

Податковим кодексом України також визначено, що від сплати земельного податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

Шановні платники, звертаємо вашу увагу на необхідність своєчасної сплати податків!