Детальний план території

про початок проведення
процедури громадських слухань
щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості
при розгляді Детального плану території,
розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Центральна, 115,
 для розміщення басейну з комплексом обслуговування
 (назва містобудівної документації)

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування

громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 виконавчий комітет Селидівської міської ради повідомляє що з 12 лютого 2018 року по 12 березня 2018 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території, розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Центральна, 115, для розміщення басейну з комплексом обслуговування.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту Детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до рішення Селидівської міської ради від 22.12.2017 №7/27-883/2 «Про продаж земельної ділянки громадянину Хімічу О.М.» було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Центральна, 115, для розміщення басейну з комплексом обслуговування та розроблено детальний план території, розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Центральна, 115, для розміщення басейну з комплексом обслуговування.

Земельна ділянка розташована за адресою: м.Селидове, вул.Центральна, 115, знаходиться у власності гр. Хіміч О.М.

Земельна ділянка не відноситься до земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, лісового та водного фонду.

Мета містобудівної документації: визначення площі та меж земельної ділянки для розміщення об’єкту громадського призначення; комплексу будівель і споруд плавального басейну; встановлення планувальних та містобудівних обмежень у використанні даної земельної ділянки; розробка пропозицій щодо можливості вдосконалення інфраструктури міста; забезпечення можливості виконання санітарно захисних і протипожежних розривів.

Використання земельної ділянки - на ділянці передбачається розміщення басейну з комплексом обслуговування (об’єкт громадського призначення) та виконання благоустрою території.

Об’єкт, який проектується, не є джерелом забруднення водного і повітряного середовища.

Техніко-економічні характеристики об'єкта:

-Площа земельної ділянки - 1,2103 га;

в тому числі:

- під забудову - 0,2318 га;

- під замощення - 0,5163 га;

- під озеленення - 0,4622 га.

Кількість робочих місць 35 чол/зміну.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1. Замовник: Селидівська міська рада

2. Розробник: МПП «Майстерня-С»

3. Підстава розроблення: рішення Селидівської міської ради від 22.12.2017 №7/27-883/2 «Про продаж земельної ділянки громадянину Хімічу О.М.»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у строк з 12 лютого 2018 року по 12 березня 2018 року (включно) у відділі архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради за адресою: м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб.4, тел.: 7-08-71 або на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Містобудівна документація: «Детальний план території, розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Центральна, 115, для розміщення басейну з комплексом обслуговування».

Демонстраційний матеріал детального плану буде розміщено з 12 лютого 2018 року по 12 березня 2018 (включно) в приміщенні виконкому Селидівської міської ради за адресою: м.Селидове, вул. К.Маркса, 8, 1-й поверх каб.4.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 12 лютого 2018 року по 12 березня 2018 року (включно) відділом архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ №555 від 25.05.2011 року

- поштою на адресу: 85400, Донецька обл., м.Селидове, вул.К.Маркса, 8.

- в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про результати проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території буде розміщена на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Містобудівна документація».