«Приємні спогади»

Ось і настав останній день у пришкільних таборах І зміни.

У таборі «Антошка» святкова лінійка пройшла у холі табору. Активісти отримали грамоти та солодощі. Солодкий стіл став приємним завершенням урочистої лінійки та початком заходу «На крилах мрій». Діти співали улюблені пісні, грали в ігри та створювали подарунки друзям під час гурткового заняття. Кожен забрав з собою приємні враження та яскраві спогади.

У таборі «Вогник» було проведено урочисту лінійку «Прощавай, таборе!», де були підведені підсумки роботи за два тижні, пригадані ігри, пісні, які вивчали. Повільно лінійка перейшла у святковий концерт «Прилетіло літо, як на крилах, принесло нам літо дні щасливі», де кожна дитина отримала призи за свою роботу у таборі.

Потім розпочалося оформлення колажу «Залишаєм вам на згадку», де діти написали свої побажання ІІ зміні та написали, що їм подобалося у таборі. І завершився день розважальною програмою «Танцювальний вернісаж», а це вже було дуже весело.

Підсумковий концерт з українськими піснями і танцями відбувся у таборі «Промінець». Урочисте вручення учням подяк, грамот і фотографій. Дуже сподобався дітям квест «Пошуки скарбу». Скарб, який знайшли вони на дереві, – це подарунки усім вихованцям.

Довго ще будуть згадувати діти приємний і корисний відпочинок у таборі, де вони зустріли нових друзів та доброзичливих вихователів.