ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати міських та селищних рад, активісти органів самоорганізації населення!

Щиро вітаю вас з днем місцевого самоврядування!

Це  свято стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям нашою країною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Воно об’єднало  людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад у спільному прагненні зробити  наші міста та селища  затишними та щасливими. Сьогодні міська рада спільно з активістами самоврядних органів втілює в життя громадські проекти, вирішує соціально-економічні проблеми, визначає стратегічні завдання подальшого розвитку міста, залучає інвестиції.

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення  - почесна і відповідальна місія,  яка покладена на вас нашими мешканцями. Саме вони  надали вам той високий мандат довіри, який ви повинні виправдати.  Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого міста.

Я впевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в нашому суспільстві. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Дорогі друзі!

Від щирого серця прийміть запевнення у повазі та вдячності за вашу нелегку, часом не вдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади. Зичу вам щастя і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля миру і злагоди в нашій рідній країні.

З повагою, міський голова                                                        Віктор Ремізов