Привітання Селидівського міського голови з Днем будівельника

Шановні будівельники!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Професія будівельника в усі часи була серед найшанованіших і найнеобхідніших, адже ваша практична діяльність – реальний внесок в забудову і оновлення міст і селищ Селидівської міської ради. День будівельника - свято усіх, хто пов‘язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір‘ями.

Незважаючи на складні економічні умови, працівники будівельних організацій докладають максимум зусиль для збереження дієздатності галузі, виявляють зваженість, терпіння, вірність своєму професійному обов’язку.

У цей святковий день зичу вам здоров’я, успіхів, натхнення та родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання!

Селидівський міський голова                                                                                                                                         Віктор Ремізов