Про проведення першого етапу Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2018»

Виконком міської ради, повідомляє, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки,

затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266, враховуючи лист Донецької облдержадміністрації від 02.04.2018 №0.2/16я/669/0/2-18 «Про проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області-2018», 8 червня 2018 року відбулося засідання робочої групи з проведення першого етапу Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2018». Конкурс проводився з метою пошуку і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі  міста.

За результатами проведеного першого етапу Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2018» робочою групою було відібрано дві фізичні особи – підприємця для подальшої їх участі в  регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018», а саме:

1. Лободін Сергій Вікторович – фізична особа – підприємець у номінації «Підприємець року в галузі торгівлі».

2. Полгородник Ірина Андріївна – фізична особа – підприємець у номінації «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі».