Продовження засідання двадцять другої чергової сесії

Сьогодні, 28.07.2017 року, продовжилось засідання двадцять другої чергової сесії Селидівської міської ради під головуванням міського голови Віктора Ремізова (нагадаємо, що 26.07.2017 року була оголошена перерва).

На розгляд депутатів були винесені питання, які не були розглянуті минулого разу.

Марина Буряк, начальник відділу архітектури та будівельного контролю, доповіла про звільнення  комунальних підприємств, установ та організацій міської ради від сплати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, а також про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Озеленення та реконструкція центрального скверу м.Селидове» та про передачу повноважень щодо визначення замовника виконання робіт по даному проекту.

Віктор Ремізов презентував присутнім розроблені проекти:
«Озеленення та реконструкція центрального скверу м.Селидове»
431 432 433 434
«Будівництво спортивного комплексу з басейном» (реалізація планується за рахунок коштів інвесторів).
443 444 445 446
447 448 449 450

Начальник відділу економічного і соціального розвитку Ірина Нефьодова запропонувала розглянути та затвердити проект рішення «Про внесення змін та доповнень  до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2017 рік» та 11 проектів, які стосуються земельних відносин.

Олена Лєгасова, голова Селидівської міської організації Товариства Червоного Хреста України, звернулась до присутніх з інформацією про діяльність спілки та висловила пропозицію щодо подальшої співпраці громадськості з організацією, яка на теперішній час надає всебічну допомогу незахищеним верствам населення Селидового, а наступного року відзначить 100-річний ювілей.

За ініціативою лічильної комісії, котра виявила помилки та розбіжності під час підрахунку поіменного голосування 26.07.2017 року, було запропоновано депутатам повторно проголосувати по спірним питанням. Депутати підтримали дану пропозицію.

За результатами повторного голосування за проектом рішення: «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради «Про бюджет м.Селидове на 2017 рік» депутати проголосували одностайно. 19 депутатів підтримали проект рішення «Про затвердження заступника міського голови». Так, на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради було обрано Івана Охомуш.

Всього на сесії розглянуто позитивно 33 питання порядку денного. Засідання двадцять другої чергової сесії Селидівської міської ради було оголошено закритим.